Masz pytania
+48 513143414

Współpraca

Z racji tego że działamy na terenie 2 województw: warmińsko- mazurskiego oraz mazowieckiego, współpracujemy z wieloma osobami i firmami , które tak jak my starają się aby te wyjatkowe chwile były na prawdę niezapomniane.

Udane przyjęcie weselne, komunijne, chrzciny, urodziny, jubileusz czy bal sylwestrowy to nie tylko piękna sala, dobra muzyka i smaczne jedzenie, ale również profesjonalna i miła obsługa to również ludzie pracujący całą noc po to aby zabawa była udana.

Dlatego aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, współpracujemy z fotografem, kamerzystą, cukiernikami, zespołami muzycznymi i wodzirejem, a także z osobami zajmującymi się profesjonalną dekoracją świetlną.

Wielokrotnie dekorowaliśmy już salę weselną w Lemanach, Zajazd Sebory koło Przasnysza oraz salę Melodię i Diament, Rezydencję Piecki koło Mrągowa, salę Krystyna i Sławianka w Szczytnie, Przystań i Ziołową Dolinę. Hotel Kur w Olsztynie, Bobrowy Dwór w Makowie Mazowieckim, sale i kościoły w Modlinie, Różanie i Warszawie a także w Gdańsku oraz wiele innych sal w większych i mniejszych miejscowościach.

Bardzo wiele osób i firm, które pomagają nam w tworzeniu dla Państwa naszych realizacji prezentujemy na portalach społecznościowych, takich jak  facebook, pinterest oraz google + i  na naszym blogu.

Dom Weselny  „Krystyna”

Sala Weselna ” Albizja” Lemany Szczytno

Zespół „Morena” Ostróda

Przystań Olsztyn

Rezydencja Piecki k. Mrągowa